Ательє з індивідуального пошиття дизайнерського одягу на замовлення «Krisstel»

Одяг може передавати внутрішній настрій, відчуття себе та світу, бути способом самовираження, допомагати в досягненні особистих і професійних цілей. Головне – щоб він був створений безпосередньо під ваш запит і потреби. Пошиття одягу за індивідуальними замірами в «Krisstel» – саме той випадок. Вам більше не потрібно витрачати час на пошуки вдалих предметів гардероба. Ви знаєте, чого хочете? Чудово! Це все, що потрібно дизайнеру. Світлана Шелефост створить ескіз за вашим задумом, добере відповідні тканини – і вже незабаром у вашому гардеробі з'являться дизайнерські речі, зшиті спеціально під ваші параметри.

Пошиття дизайнерського одягу

Пошиття дизайнерського одягу в «Krisstel» – це чудова альтернатива шопінгу. Якщо вам не завжди вдається знайти в магазині те, що хотілося б, розкажіть про свої побажання фахівцям ательє:

  • вам більше не доведеться витрачати час на пошук потрібних фасонів, матеріалів і розмірів;
  • модель буде ідеально сидіти по фігурі;
  • ви зможете дібрати матеріали, фактури та кольори під себе.

Ательє з пошиття одягу на замовлення: що ви отримаєте?

Брендовий магазин дизайнерських речей «Krisstel» заснувала українська дизайнерка Світлана Шелефост у 2007 році. Вона – одна з «першопрохідців» української моди. Завдяки їй українки отримали можливість носити дизайнерські речі, які не поступаються за якістю, фасоном і матеріалами європейським аналогам, але водночас коштують у рази дешевше.

Тепер ви можете не просто вибирати моделі з приголомшливих колекцій українського бренду, а й замовляти індивідуальне пошиття.

  • Без обмежень у викрійках. Дизайнер створить ескіз для будь-якого типу фігури, щоб підкреслити всі деталі, на яких потрібно зробити акцент. Просто довіртеся досвіду та професіоналізму Світлани Шелефост.
  • Тільки найкращі матеріали. Дизайнер особисто закуповує тканини й фурнітуру в Італії та перевіряє якість доставлених матеріалів.
  • Будь-які завдання. Майстри працюють з будь-якими тканинами і фурнітурою. Тут ви можете замовити вироби з будь-яких трендових матеріалів, які найкраще підходять для реалізації вашої ідеї.

Світлана поєднує в моделях риси класичного стилю та сучасні тенденції, а також адаптує речі під особливості фігур замовниць. Тому ви можете бути впевненими, що отримаєте дійсно індивідуальний підхід.

Індивідуальний пошив одягу: що можна замовити в «Krisstel»?

Це прекрасна можливість для людей, які цінують ексклюзивність. Майстри «Krisstel» допоможуть вам втілити в життя будь-які ідеї. Фахівці створять, відшиють унікальні моделі, а також дадуть вам професійні консультації зі стилю та комбінуванню різних речей в одному образі.

  • Пошиття одягу на замовлення. Дизайнер розробить для вас одну модель або цілу базову колекцію – все залежить від ваших потреб.
  • Розробка ескізів і створення ексклюзивних і урочистих нарядів. Вечірні, ділові, коктейльні сукні та костюми, блузи, спідниці та брюки – професійний дизайнер пошиє для вас дійсно оригінальний варіант.
  • Індивідуальні консультації в ательє пошиття одягу. Підбір кольорів, фактур і фасонів під тип статури та фігури. Дизайнер разом із клієнтом здійснює грамотний вибір матеріалів, фурнітури та тканин.

Все, що від вас потрібно – озвучити свою ідею. Майстер створить ескіз, підбере матеріали й фурнітуру, втілить ваш задум у красивому, стильному та практичному предметі гардероба.

Зараз послуга індивідуального пошиття дизайнерського одягу доступна тільки для столиці, але ми обов'язково розширимо цю можливість для інших міст, в яких є магазини «Krisstel». Якщо ви живете в Києві й хочете отримати ексклюзивні речі, зшиті індивідуально під ваш запит.

  • Viber
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3