Програма лояльності

Для наших постійних клієнтів ми створили програму лояльності «Накопичувальна знижка». Завдяки даній програмі Ви отримаєте фіксовані знижки на товар у мережі магазинів «KRISSTEL», а також зможете брати участь у розіграшах і акціях для постійних клієнтів.

 

ПРАВИЛА ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ:

1. Учасниками програми лояльності можуть стати тільки фізичні особи, громадяни України, що досягли 18-річного віку.

2. Щоб стати учасником програми лояльності необхідно зробити будь-яку покупку в магазині «KRISSTEL».

3. Для отримання дисконтної картки покупець повинен заповнити анкету та ознайомитись з правилами програми. Згідно із законодавством України, заповнивши анкету учасника програми лояльності, покупець погоджується на внесення його персональних даних в базу ТОВ «KRISSTEL».

4. Організатор програми гарантує конфіденційність зібраної інформації і наданняїї третім особам тільки у разі законних підстав.

5. Розмір фіксованої знижки на момент купівлі товару визначається сумою на рахунку картки, накопиченою учасником програми в процесі здійснення покупок в мережі магазинів «KRISSTEL».


 

Сума покупок

% знижки

 1

    Від 2000 гривень

5%

 2

    Від 15000 гривень

10%

 3

    Від 25000 гривень

15%

 4

    Від 45000 гривень

20%


6. Сума для визначення знижки нараховується на рахунок дисконтної карти за кожну покупку від суми фактично сплачених коштів.

7. Для накопичення коштів для розрахунку розміру знижки за карткою, покупець повинен надати дисконтну картку касирові перед оформленням покупки. Надання дисконтної карти після видачі товарного чека не надає покупцеві право на зарахування суми сплачених покупок на картку.

8. Знижка за карткою може бути використана при купівлі будь-якого товару, окрім товару за зниженою вартістю та акційного товару.

9. Картка є власністю ТОВ «КРІССТЕЛ» і не підлягає передачі третім особам. У разі передачі картки третій особі, ТОВ «КРІССТЕЛ» зберігає за собою право анулювати картку без попередження особи на яку вона зареєстрована.

10. При втраті картки, відновлення проводиться при встановленні особи власника по зареєстрованих в анкеті даних.

Якщо у вас все ж виникли питання з приводу програми лояльності, просимо вас звернутися до нас за телефоном +38 073 1681183 і ми вам з радістю допоможемо!

 

  • Viber
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3