Що ж чекає нас під час локдауну, а також після нього?

Ну, що, цей час настав.

У зв’язку з введенням на території України посилених карантинних обмежень для протидії розповсюдження коронавірусу усі фізичні магазини мережі Крістел буде зачинено з 8 по 24 січня включно.


Неприємна новина, але ми знаємо як підсолодити її! Наш шоу рум в KRISSTEL Atelier за адресою вул. Електриків 26/30A в місті Київ продовжуватиме роботу, але тільки  за попереднім записом. Щоб потрапити до нас зателефонуйте за номером +38 073 1681183 і оберіть зручний для вас час. 

Також, наш онлайн магазин не припинить своєї роботи і продовжить працювати в звичному режимі, щоб ти мала змогу насолодитися всіма новинками колекції SS2021 та акційними пропозиціями минулих колекцій.


Прикро це говорити, але не всі наші локації знову відкриються після 24 січня, а точніше магазини в ТЦ Піраміда та в ТЦ Auchan Rive Gauche завершують свою роботу. Ми дуже вдячні всім, хто заходив до нас і обирав для шопінгу саме ці магазини!

А з 1 березня ми чекатимемо вас в нашому новому магазині в ТРЦ River Mall в Києві за адресою Дніпровська набережна, 12. А ви що думали, ми залишимо Лівий берег міста без магазинів Крістел?) Як би не так!


Наостанок, побажаємо всім нам терпіння та витримки, а найголовніше - міцного здоров’я. Бережіть себе та своїх близьких! До зустрічі через два з половиною тижня. Ваші KRISSTEL!Модули для Opencart 2, Опенкарт 3