Знайомимося ближче : інтерв'ю з дизайнером бренду KRISSTEL Світланою Шелефіст!


Нещодавно до нас у гості завітали з інтернет видання BESTIN.uа, щоб поспілкуватися з засновницею та дизайнером бренду KRISSTEL Світланою Шелефіст про бізнес, виробництво та плани на майбутнє. А також про вас, наші любі клієнти! Цікаво? Читайте повне інтерв'ю в статті на сайті best.in - https://bit.ly/3uOeXsY

Нижче приводимо частину з цього інтерв'ю :

"- У чому потрібно бути сильною, щоб тримати ритм у роботі на рівні? Ну або, як мінімум, без глобальної шкоди для внутрішньої екосистеми.

- По-перше, здоровою (посміхається). Такі швидкості забирають дуже багато енергії. По-друге, надивленність - коли у тебе є резервуар, з якого ти постійно можеш черпати натхнення, це багато полегшує. Творчість прикрашає і згладжує технічні питання.

- А локдаун вплинув на швидкість?

- Так звичайно. До початку пандемії у нас були серйозні плани, збиралися масштабуватися. Були магазини в трьох містах, нова стратегія ... Але локдаун вніс свої корективи. Мені, знаєте, взагалі здається, що всі ці розмови про те, як гарно згуртував локдаун всі наші забуті цінності - за великим рахунком, просто знеболювальна таблетка. Так, багато про що нагадав. Але як сильно він вдарив! По всіх без винятку. На це неможливо просто закрити очі.

- А про що він нагадав вам? Давайте змістимо фокус.

- Мені відкрилася можливість втілити в життя свою давню мрію - створити ательє. Дуже багато клієнтів приходили і приходять до нас не на одяг, вони йдуть до мене. Тому ательє - це прекрасна можливість стати ближче з аудиторією, працювати з ними особисто, підбирати разом одяг.

- За фактом, мова навіть не про ательє, а про творчий простір.

- Так і є. Хочу створювати жінкам настрій, щоб разом з новими образами вони одягалт на себе новий стан.

- Створювати подібні простори-ательє - бекграунд більшості світових будинків моди. Така собі класика. Коли мода вибудовується на індивідуалізації, а не як окреме від людей поняття.

- Я обрала класику, тому що вона резонує зі мною справжньою. Ми якось продовжуємо один одного. Я пробувала різні стилі, композиції, але в підсумку моє натхнення зупинилося саме на класичних дизайнах. Так, я згодна з Вами. Раніше ми пробували  «дні з дизайнером», але в підсумку вони виходили досить рідкісними - мені постійно НЕ вистачало часу. А зараз все відбувається органічно. А ще це момент великого натхнення і для мене особисто. Як мене надихають наші клієнти, ви б знали. Я раніше НЕ помічала ... А зараз! Виявляється, до нас приходять такі неймовірні жінки - сильні духом, красиві...."


Читайте все інтервью на сайті best.in - https://bit.ly/3uOeXsY
  • Viber
Модули для Opencart 2, Опенкарт 3