В цей колір неможливо не закохатися. Я балдію від нього. Сама спідниця наче звичайна. Сидить добре. Але через колір вона стає дуже незвичайною. Я її ношу і зі світлим і з темним верхом. Усі варінти класні. до
Спідниця-олівець кольору індіго "Мілісент 21"