В цей колір неможливо не закохатися. Я балдію від нього. Сама спідниця наче звичайна. Сидить добре. Але через колір вона стає дуже незвичайною. Я її ношу і зі світлим і з темним верхом. Усі варінти класні. до
Спідниця-олівець кольору індіго "Мілісент 21"
Анастасія2022-06-27 12:42:14
Чудова сукня для офісу. Та і не тільки. Я спочатку думала, що вона буде закоротка, але виявилась нормальною. Носиться прекрасно. До тіла дуже приємна. Для такої жари як зараз ідеально просто підходить. А ще мені сподобалось що її можна носити і з туфлями і з босоніжками. Навіть з мокасинами одягала. Дякую магазину. до
Сукня бежева "Вікенд 22"